...

Przewozy za granicę

Realizujemy transport osób busami do Niemiec, Belgii, Holandii oraz Luksemburgu. Postaw na sprawdzonego przewoźnika z wieloletnim doświadczeniem i udaj się razem z nami w bezpieczną podróż.

Powroty do Polski

Planujesz powrót do kraju? Oferujemy powroty z Niemiec do Polski, Belgii, Luksemburgu i z Holandii. Podaruj sobie bezpieczną i sprawną podróż w komfortowych warunkach. Z nami to możliwe!
bus za granicę bus do Niemiec Bus do Holandii bus do Belgii

Prywatne przewozy do Niemiec

Organizacja wyjazdu za granicę – do pracy, w odwiedziny do rodziny czy przyjaciół lub na wakacje – to najczęściej duże przedsięwzięcie. Trzeba spakować wszystkie niezbędne rzeczy, pamiętać o biletach, zjawić się na czas na stacji kolejowej albo lotnisku, a potem mieć nadzieję, że transport nie będzie opóźniony. Co, jeśli cały ten proces można uprościć, ograniczając sobie liczbę zadań do wykonania oraz minimalizując poziom stresu? W naszej firmie organizujemy prywatne przewozy do Niemiec, jak również innych krajów europejskich. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty!

Trasa powrotna: prywatne przewozy z Niemiec do Polski

Każda z tras, w które wyruszamy, jest nieco inna, gdyż zawsze staramy się jak najlepiej dopasować ją do potrzeb i oczekiwań naszych Klientów. Możemy zabrać Cię z dowolnego miejsca, a następnie dowieźć bezpośrednio pod wskazany adres. Organizujemy nie tylko wyjazdy za granicę, ale też prywatne przewozy z Niemiec do Polski. Nasze przejazdy odbywają się przez niemal cały tydzień (z wykluczeniem poniedziałków), przy czym trasy powrotne – najczęściej na drugi dzień (np. przybywamy na miejsce w piątek, a po upływie tygodnia powracamy do rodzinnego kraju w sobotę).

PrimaBus24 – bezpieczne przejazdy nowoczesnymi pojazdami

W PrimaBus24 realizujemy wyjazdy za granicę i z powrotem na podstawie licencji na przewóz osób. Jako licencjonowany przewoźnik zatrudniamy wyłącznie wykwalifikowanych oraz doświadczonych kierowców, którym możemy zaufać. Dysponujemy również flotą nowoczesnych pojazdów – busów wyposażonych w różne udogodnienia. Nasze prywatne przewozy do Niemiec (a także z tego kraju do Polski) to bezpieczny i komfortowy sposób podróżowania. Serdecznie zapraszamy do nawiązania współpracy z nami nie tylko Klientów indywidualnych, ale też firmy!

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.